Partizan bez preokreta protiv Radničkog, Zvezda prvoplasirana pred "večiti derbi"

RTS 16.12.2023

Fudbaleri Partizana i Radničkog 1923 remizirali su 3:3 (0:2) u meču 19. kola Superlige Srbije.

Sa iskustvom poraza od imenjaka iz Niša u prošlom kolu, a sa pobedom Crvene zvezde nad Spartakom u prethodnom terminu, Partizan je izašao na teren u Humskoj. Već posle sedam minuta je krenulo nepovoljno po domaćina. Matija Gluščević je posle tečne akcije doveo goste u prednost već na samom startu utakmice. Da šok po crno-bele bude još veći, duplira Džofri Činedu glavom u 16. minutu. Partizan je opet ušao u prepoznatljivi povratnički mod ove sezone. Isplatilo im se