Zvezda u potpunom "nokdaunu": Partizan duplirao prednost - sjajna asistencija Zahida i još bolja realizacija Saldanje! Video

Kurir 20.12.2023

Fudbaleri Partizana trenutno vode protiv Crvene zvezde rezultatom 2:0.

Domaćini su u 41. minutu došli do vođstva preko Bibrasa Natha, a prednost je duplirao Mateuš Saldanja u drugom poluvremenu. Igrao se 66. minut kada je Glazer i drugi put veleras izvadio loptu iz svoje mreže. Gosti su izgubili loptu, Zahid je potom sjajno pronašao Saldanju, koji je na rutinski način matirao protivničkog golmana i duplirao prednost svog tima. 🇷🇸 Goal: Matheus Saldanha | FK Partizan 2-0 FK Crvena zvezda pic.twitter.com/soON7n5b9K — FootColic ⚽️