Kakva mašina! Luka Jović dao dva gola za 12 minuta! Srbin rešetao mrežu Kaljarija u osmini finala kupa! Video

Kurir 02.01.2024

Fudbaleri Milana i Kaljarija prvi će od italijanskih klubova na teren u 2024. godini.

Ova dva tima trenutno na stadionu "San Siro" igraju utakmicu osmine finala Kupa Italije. 🚨| Probabile formazione #Milan pic.twitter.com/icZuoxTbqI — Milanistasemper 🔴⚫️ (@milanistsemper) January 2, 2024 Milan posle prvih 45 minuta vodi rezultatom 2:0, a oba pogotka za "roso-nere" psotigao je srpski fudbaler Luka Jović. Milan 4-1 Cagliari goals. ⚽ Luka Jovic ×2 Chaka Traoré Paulo Azzi Rafael Leao #MilanCagliari pic.twitter.com/QnqVRkkXys — $ 🇵🇸 (@samirsapientia)