Čekićari ostali bez tri boda posle drame: Šefild junajted u 12. minutu sudijske nadoknade do boda protiv Vest Hema

Kurir 21.01.2024

Fudbaleri Šefild junajteda i Vest Hema igrali su danas nerešeno 2:2 u utakmici 21. kola engleske Premijer lige. "Čekićari" su na gostovanju protiv Šefilda bili nadomak pobede, ali je domaćin ipak u 12. minutu sudijske nadoknade vremena došao do izjednačenja i vrlo bitnog boda u borbi za opstanak u Premijer ligi.

Vest Hem poveo je pogotkom Maksvela Kornea u 28. minutu, da bi izjednačenje Šefildu doneo Ben Dijas u 44. minutu. Delovalo je da će Vest Hem doći do četvrte pobede u poslednjih pet kola, pošto je u 78. minutu Džeremi Vord-Praus iz jedanaesterca pogodio za novo vođstvo. Domaćin je od 91. minuta imao igrača manje na terenu, pošto je Rajan Bruvster dobio direktan crveni karton, ali se na samom isteku sudijske nadoknade vremena situacija promenila. Defanzivac Vest Hema