Kraljevski preokret madriđana: Real velikim preokretom do trijumfa protiv Almerije

Kurir 21.01.2024

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas na svom terenu Almeriju s 3:2 u utakmici 21. kola španske La Lige.

Almerija je na Santjago Bernaberu bila nadomak velikog iznenađenja, s obzirom na to da je imala dva gola prednosti, ali je kraljevski klub u drugom poluvremenu uspeo da načini preokret i dođe do trijumfa. Gosti su poveli već u prvom minutu pogotkom Laržija Ramazanija, da bi na 2:0 povisio Edgar Gonsales u 43. Džud Belingem u 56. minutu pogodio je iz jedanaesterca i tako smanjio zaostatak Reala, da bi u 67. Vinisijus Žunior doneo izjednačenje. Real je do velikog