Ako je ovo regularno, fudbal je u velikom problemu! Realova preVARa protiv najgoreg tima u ligi!

Mondo 21.01.2024  |  Dušan Ninković

Slavni španski klub imao mnogo sreće, ali i još nečeg jer je u 99. minutu preokrenuo meč. Pre toga su psotigli neregularan gol.

Slavni španski klub imao mnogo sreće, ali i još nečeg jer je u 99. minutu preokrenuo meč. Pre toga su psotigli neregularan gol. Fudbaleri Real Madrida savladali su Almeriju, najslabiji tim španskog prvenstva, nakon neverovatnog preokreta (3:2) koji će u narednim danima izazvati mnogo komentara širom Evrope i sveta. Gosti su do poluvremena imali dva gola prednosti iako ove sezone nikoga nisu uspeli da pobede u Primeri, a nakon što je Džud Belingem smanjio sa bele