Čukarički pretrpeo prvi poraz na Kipru! U prvom "ništa", u drugom poluvremenu "kiša" golova za pobedu Ararata!

Kurir 28.01.2024

Posle dva uzastopna trijumfa, fudbaleri Čukaričkog su pretrpeli i prvi poraz na Kipru.

Danas je od beogradskog tima bolji bio Ararat, koji je slavio rezultatom 3:0. Od prvog minuta zaigrali su: Filipović, Endiaj, Jovanović, Vranješ, Rogan, Milojević, Docić, Stojanović, Janković, Nikčević i Adžić, dok je Gordan Petrić u drugom poluvremenu promenio kompletan sastav, pa su šansu dobili: Kaličanin, Serafimović, Kovačević, Subotić, Stevanović, Sisoko, Kovač, I. Miladinović, U. Miladinović, Đi i Ivanović. Dosta oprezno su obe ekipe ušle u meč, prvo