Radonjić na klupi, Rajković i Nastasić "požuteli", a Sadik dobio udarac u stomak

Sportske.net 18.02.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Real Sosijedada savladali su Majorku 2:1 na gostujućem terenu u meču 25. kola La Lige.

Antonio Sančez je vrlo lepim pogotkom van kaznenog prostora doveo Majorku do prednosti već u četvrtom minutu. Uzvratio mu je Takefusa Kubo u 38. minutu za egal, pogotkom iz kontranapada nastalom usled izgubljene lopte domaćina na sredini terena. Pri kraju prvog poluvremena je došlo do malih varnica. Srpski reprezentativni golman Predrag Rajković je u prvom minutu sudijske nadoknade dobio žuti karton zbog rasprave. Par minuta kasnije, kapiten Majorke Railjo je dobio