"Рекла сам му да се исели из стана до 7 ујутру" Певачица ухватила партнера у превари - Све сам одштампала, црно на бело!

Мондо 24.02.2024  |  Драгана Томашевић
"Рекла сам му да се исели из стана до 7 ујутру" Певачица ухватила партнера у превари - Све сам одштампала, црно на бело!

Певачица Катарина Остојић пре 12 година избацила партнера из стана

Певачица Катарина Остојић пре 12 година избацила партнера из стана Певачица Катарина Каја Остојић, која је након р аскида вишегодишње везе с хрватским фудбалером Матеом Павловићем, усликана у друштву хрватског тенисера Борна Ћорића, с којим је наводно била у краткој вези, својевремено је причала о дечку који ју је преварио. "Ја сам била превише луда када сам била клинка, имала сам обичај да чепркам по лап-топу, телефону и да вадим све на папир, да штампам доказе,

Повезане вести »

Кључне речи

Забава, најновије вести »