Владо Георгиев након буре због коментара о Бресквици и Теиа дори: Опет се огласио: "Мало да вас опустим, видим да је тензија"
Блиц 03.03.2024

Певач Владо Георгиев након такмичења "Песма за Евровизију 2024" на којем је победила Теиа Дора са песмом "Рамонда", изнео је свој став о победници, али и другопласираној Анђели Игњатовић Бресквици.
- Гнездо орлово - песма. Етно, леп наступ и дефинитивно би тамо била другачија од осталих - похвалио је Георгиев Бресквицу, а онда се осврнуо на Теодору - написао је између осталог Владо. Како је овај његов твит изазвао огромну пажњу, Георгиев се још једном огласио. - Добар дан - мало да вас опустим, видим да је тензија - написао је он и додао емотик смајлија и срца, али и песму групе "Цигани Ивановић", те пожелео свима леп дан. Подсетимо, Бресквица се огласила












