Jezivo nasilje ispred Mašinske škole Maloletnici napali učenika, njihov cilj je...(video)
Alo 06.03.2024
![Jezivo nasilje ispred Mašinske škole Maloletnici napali učenika, njihov cilj je...(video)](https://nstatic.net/452/35955452oertor.jpg)
Ispred Mašinske škole u Mostaru došlo je danas do tuče između nekolicine učenika, a zastupnik u Parlamentu Federacije BiH Sanel Kajan podelio je snimak na profilu i prokomentarisao da je danas "jedan život mogao biti ugašen".
Na video-snimku vidi se kako nekoliko osoba udara jednog učenika, a nakon što su ga oborili na zemlju, brže-bolje su pobegli. - Danas je mogao biti ugašen ovaj mladi život učenika Mašinsko-saobraćajne škole u Mostaru. Danas su roditelji mogli gorko zaplakati i biti ojađeni dok dišu. Na čiji obraz bi išla smrt ovog učenika?! Napadi na našu decu su skoro svakodnevni. Ako samo izađu na odmor da kupe sendvič napadači ih dočekuju. I evo šta im je cilj. Ubiti - rekao je