Luis i Edvard debitovali za Srbiju: „Orlići“ pobedili Crnu goru u prijateljskoj utakmici u Podgorici (VIDEO)

Danas 07.03.2024  |  V. N.

Reprezentacija Srbije za igrače do 16 godina pobedila je Crnu Goru rezultatom 5:1 (2:1) u prijateljskoj utakmici u Podgorici, u kojoj su za „orliće“ debitovali i Luis Zečević-Džon i Edvard Ibrović-Flečer.

Ekipa trenera Bojana Nezirija sastala se sa vršnjacima iz Crne Gore u sklopu priprema za početak kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2025. godine, a za mlađe kadete Srbije prve nastupe upisali su fudbaler Arsenala Zečević-Džon i talentovani igrač Mančester junajteda Ibrović-Flečer. Domaći su poveli preko Đukića u 16. minutu, ali je Srbija do poluvremena preokrenula pogotcima Damjanovića u 30. i 43. minutu. U nastavku su gosti došli do ubedljive pobede zahvaljujući