Ovako je Partizan izjednačio u 172. Večitom derbiju: Saldanja iskoristio smušenost Zvezdine odbrane video

Kurir 09.03.2024

Fudbaleri Partizana izjednačili su u 172. večitom derbiju na 1:1 golom Mateusa Saldanje.

Crno-beli su ekspresno stigli do izjednačenja, samo dva minuta posle vođstva Crvene zvezde. Napad Partizana u prvom minutu nadoknade vremena je išao preko Antića po levoj strani. Centrirao je Goha, golman Glazer odbio loptu, a Saldanja je iskusno sa ivice šesnaesterca poslao u praznu mrežu. Kurir sport Bonus video: 00:26 bakljada grobara posle gola na 172. večitom derbiju Pratite Kurir sport na Viberu Kurir