Liga konferencija: Olimpijakos posle produžetaka prošao dalje, Aston Vila održala čas fudbala Ajaksu!

Hot sport 14.03.2024

Olimpijakos uspeo da nadoknadi minus od tri gola i prođe dalje Odigrane su revanš utakmice u osmini finala Lige konferencija, a prolaz su osigurali Aston Vila, Klub Briž, Lil i Olimpijakos.

Aston Vila je na svom terenu ubedljivo savladala Ajaks rezultatom 4:1. Votkins je doneo prednost Villi u 25. minutu, a drugo poluvreme obilovalo je golovima – Bejli, Duran i Diabi su postigli golove za domaćina. Through to the #UECL last eight! 👊 pic.twitter.com/BjcWD0cbWy — Aston Villa (@AVFCOfficial) March 14, 2024 Klub Briž je takođe bio impresivan na domaćem terenu, pobedivši Molde sa 3:0. Skov Olsen se istakao sa dva gola, dok se u strelce upisao i Skoras. Lil