(Poluvreme) zvezda vodi u Ivanjici: Kanga i Hvang probili bedem žilavog Javora! (video)

Hot sport 30.03.2024

Zvezda ima prednost, ali je domaćin pokazao da zna da se brani Fudbaleri Crvene zvezde gostuju ekipi Javora u Ivanjici u meču 27. kola Mozzart Bet Superlige Srbije, a rezultat na poluvremenu je 0:2.

Domaćin je imao šansu za pogodak već u 8. minutu susreta nakon kornera, ali je odbrana crveno-belih odlično reagovala. Javor ima jasnu taktiku kako da zaustavi Zvezdu, a to je veliki broj „sitnih prekršaja“ gde se prekida tečnija igra šampiona Srbije. Odličnu priliku za goste je imao Šljivić u 35. minutu kada je nakon odbijene lopte uhvatio volej, ali je lopta završila preko prečke. Tvrda igra domaćih u odbrani nije dugo zatim potrajala. Ključan momenat se odigrao