Zvezda korača ka tituli - osvojena i Ivanjica! Milojević ima samo jedan razlog za brigu

Mondo 30.03.2024  |  Dušan Ninković

Crvena zvezda pobedila Javor u Ivanjici 3:0 i odmakla Partizanu na sedam bodova prednosti - uz odigrani meč više.

Crvena zvezda pobedila Javor u Ivanjici 3:0 i odmakla Partizanu na sedam bodova prednosti - uz odigrani meč više. FK Crvena zvezda pobedila je Javor u Ivanjici 3:0 i napravila još jedan korak ka tituli. Posle monotonih 35 minuta meča, sudija Danilo Nikolić dosudio je penal za goste zbog igranja rukom jednog igrača Javora, a dok su domaći bili ljuti, crveno-beli su praktično u desetak minuta do poluvremena odlučili pobednika. Najpre je Gelor Kanga rutinski