POLUVREME - Pola sata ''uspavanke'', pa penal za Zvezdu! A onda još jedan gol...

Sportske.net 30.03.2024  |  Sportske.net

Crvena zvezda danas gostuje u Ivanjici gde igra protiv domaćeg Javor Matisa, a posle prvog poluvremena rezultat je 2:0 za beogradske crveno-bele.

Ivanjičani su se odlično držali u najvećem delu prvog poluvremena, Zvezda da gotovo nije ni pripretila od početka meča, ali onda jedna naizgled bezazlena situacija u kaznenom prostoru Javora rezultirala je dosuđenim jedanaestercem za Crvenu zvezdu. Lopta koja je visoko odskočila na nekih petnaestak metara od gola pogodila je u ruku Ilića iz Javora, a sudija Danilo Nikolić je na intervenciju iz VAR sobe otišao da pogleda snimak i - pokazao na belu tačku. Kanga je u