Bledi PARTIZAN prekinuo crni niz: Crno-beli golom Baždara savladali Spartak, uz nestvaran podatak video

Kurir 30.03.2024

Fudbaleri Partizana savladali su Spartak rezultatom 1:0 (1:0) u utakmici 27. kola prvenstva Srbije.

Jedini gol na meču je postigao Samed Baždar u 21. minutu. Nestvaran podatak sa utakmice je da je Spartak izveo čak 13 kornera, a Partizan samo jedan! Partizan je tako prekinuo niz od tri utakmice bez pobede. Partizan sada ima 64 boda, četiri manje od Crvene zvezde, a osam više od trećeplasiranog TSC-a. Glavobolju Duljaju zadaju i povrede Bibrasa Natha i Gajasa Zahida. Kurir sport PARTIZAN - SPARTAK 1:0 (1:0) (Baždar 21) TOK MEČA 2. POLUVREME 89. minut - Jovanović