Sezona je uspešno otvorena! Veslači zrenjaninskog „Begeja“ osvojili 4 medalje – četverac ZLATAN! Beograd - Veslački klub "Begej 1883"

Volim Zrenjanin pre 31 dana
Sezona je uspešno otvorena! Veslači zrenjaninskog „Begeja“ osvojili 4 medalje – četverac ZLATAN! Beograd - Veslački…
Na I regati Kupa Srbije i Prvenstvu Beograda, veslački klub „Begej 1883“ iz Zrenjanina nastupio je sa 20 takmičara u 16 posada, a izborili su 11 finala i osvojili četiri medalje: 🥇 Ilija Ćopić, Vuk Božić, Luka Grujić i Ognjen Kostin u skul četvercu za juniore, 🥈 Sara Đukić i Iva Kikinđanin u dublu za pionirke, 🥈 Jovan Đukić u skifu za kadete i 🥉 Vukašin Lužaić u skifu za kadete. Još pet posada je osvojilo 4. mesto, od kojih su neke u fotofinišu ostale bez medalje.