"Ono što je Mesi uradio je, za njega, uobičajeno!" Povratak Argentinca posle četiri utakmice zbog povrede

Večernje novosti 07.04.2024

PRVI meč posle oporavka od povrede i odmah gol. Fudbaleri Intera iz Majamija odigrali su noćas nerešeno 2:2 protiv Kolorada u MLS, a jedan od dva gola za tim sa Floride postigao je Lionel Mesi.

Tanjug/AP Argentinac se vratio na teren posle četiri utakmice pauze zbog problema sa tetivom. Ušao je u igru u drugom poluvremenu i postigao je izjednačujući gol u 58. minutu, nakon što je Kolorado poveo u 45. minutu golom Rafaela Navara iz jedanaesterca. Majami je poveo u 60. minutu golom Leonarda Alfonsa, a bod Koloradu doneo je Kol Beset u 88. minutu. - Ono što je Leo uradio je za njega uobičajeno, ono što podstiče u našem timu, u saigračima, u ljudima.