Hrvat izveo najgori penal u istoriji fudbala: Neviđeno se obrukao u 97. minutu, ceo stadion je bio u šoku

Telegraf pre 29 dana  |  Telegraf.rs

Ante Budimir se propisno osramotio i verovatno će godinama biti predmet šala na internetu

Fudbaleri Valensije savladali su Osasunu u gostima u 31. kolu Primere sa 1:0, a ono o čemu će se verovatno godinama pričati je penal koji je duboko u sudijskoj nadoknadi izveo hrvatski reprezentativac Ante Budimir. Najbolji strelac Osasune i drugi najbolji strelac Primere trenutno, koji deli to mesto sa Džudom Belingemom iz Reala sa 16 golova, a ima samo gol manje od prvoplasiranog Artjoma Dobivka iz Đirone, neviđeno se osramotio i moguće je ušao u istoriju kao