Otkada je fudbal postao ovako blag? A da... Čelsiju "ukradena" pobeda, Vila sve "prokockala"

Sportske.net pre 12 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Aston Vile i Čelsija remizirali su rezultatom 2:2 (2:0) na "Vila parku" u utakmici 35. kola Premijer lige.

Pravi derbi za ovo subotnje veče, prepuno golova, što je nešto što se i očekivalo imajući u vidu poroznosti odbrane, pre svega Čelsija. Usput, Aston Vila takođe razmišlja o Ligi konferencija gde nastupaju u četvrtak protiv Olimpijakosa. No, nije izgledalo kao da ih je to sputalo ove večeri na "Vila parku" jer su igrali maestralno protiv Čelsija u prvom poluvremenu i preko autogola Marka Kukurelje u 4. minutu, a kasnije i Morgana Rodžersa koji je iskopirao proslavu