Mesi i Suarez ''melju'': Inter Majami slavio na krilima nekadašnjeg tandema Barselone (VIDEO)

Večernje novosti pre 15 dana

Inter Majami slavio je na gostovanju Nju Inglandu sa 4:1, a fenomenalne partije pružili su Lionel Mesi i Luis Suarez.

Foto: Profimedia Utakmica je odigrana pred 65.000 gledalaca. Domaćin je poveo golom Čankaleja u 1. minutu. Ipak, Leo Mesi je zablistao, postigao je dva gola u 32. i 67. minutu, a potom je Argentinac upisao i asistenciju. Preostala dva gola bila su delo Kremaskog i Suareza. Lionel Mesi je sada prvi strelac MLS lige sa devet postignutih golova, a najbolji je i asistent sa osam dodavanja za gol. Luis Suarez je na koti od sedam golova u sezoni za sada. BONUS VIDEO: