Uskršnje fotografisanje i bazar dobija novu svrhu nakon gubitka Aleksandre Dinić: Porodica izrazila želju da se akcija održi i da se pomoć preusmeri za Branislava Rebušu
Ozon 03.05.2024
![Uskršnje fotografisanje i bazar dobija novu svrhu nakon gubitka Aleksandre Dinić: Porodica izrazila želju da se akcija…](https://nstatic.net/583/36491583abauwl.jpg)
Sremska Mitrovica – „Uskršnje fotografisanje i bazar“ planirano za subotu, 4. maja, sa početkom u 10 časova, održaće se u Sremskoj Mitrovici.
Ova humanitarna akcija sada ima novu svrhu – da se prikupi novac i podrška za Branislava Rebušu. Humanitarni Bazar će biti organizovan na istom mestu i u isto vreme kao što je i prvobitno planirano, s tim da će se bazar otvoriti u 10h minutom ćutanja i puštanjem balona u znak odavanja pozdrava preminuloj Aleksandri. Aleksandra Dinić, hrabra mlada žena koja je svojom borbom inspirisala zajednicu, izgubila je bitku sa opakom bolešću. Sremska Mitrovica se ujedinila u