Partizan se vratio na drugo mesto: Crno-beli prekinuli užasan niz, utakmicu obeležila užasna povreda

Nova pre 24 dana  |  Autor: Vojislav Nedeljković

Fudbaleri Partizana savladali su Mladost rezultatom 3:0 u 35. kolu Superlige Srbije u Humskoj.

Već u petom minutu je Mateus Saldanja zatresao mrežu, ali je gol poništen zbog ofsajda. Fudbaleri Mladosti su izveli lptu sa centra, ali je onda sudija Predrag Janjuš prekinuo igru i dao znak za proveru gola, koji je na kraju poništen. Mučio se Partizan, a onda, od 1. minuta je situacija bila mnogo lakša. Tada je Partizan postigao gol, tačnije to je učinio Bibras Natho na asistenciju Alda Kalulua. Pomoćni sudija je najpre podigao zastavicu signalizirajući ofsajd,