MLS - ''Gol-mašina'' iz Majamija ne staje, pisala se i istorija, a našima ''mrvice''!

Sportske.net pre 11 dana  |  Sportske.net

Veliki broj utakmica noćas je odigran u američkoj MLS ligi, a najviše pažnje kao i obično izazvao je nastup Inter Majamija, čiji napad predvode legendarni Leo Mesi i Luis Suarez.

Oni su gostovali u Montrealu, gde je domaćin vodio sa 2:0, ali je do kraja usledio veliki preokret i Inter Majami je slavio sa 2:3. Djuk je u 22. minutu doveo domaće u vođstvo, a samo deset minuta kasnije Vilsent je duplirao prednost Montreala. Odgovor gostiju bio je ekspresan, jer su već do poluvremena anulirali taj zaostatak prelepim golom Rohasa iz slobodnog udarca u 44. minutu, pa Suareza posle kornera u poslednjim trenucima ovog dela igre. Suarezu je ovo bio