POLUVREME - Jeziva povreda dvojice igrača Mladosti, Partizan se zahvaljuje milimetrima!

Sportske.net pre 10 dana  |  Sportske.net

Fudbaleri Partizana vode protiv lučanske Mladosti rezultatom 1:0 u prvom poluvremenu meča 35. kola Super lige Srbije.

Ukoliko pogledamo sam kvalitet utakmice do sada, ocena bi jedva premašila onu prolaznu. Očekivano, Partizan kontroliše apsolutno sva dešavanja, dok se Mladost potpuno fokusirala na odbranu sopstvenog gola. Poveli su crno-beli rano preko Mateuša Saldanje, ali taj gol je bio opravdano poništen zbog ofsajda Brazilca. Tek ponekim individualnim rešenjima, Partizan je dospevao do prilika da ugrozi gol Samčovića, a kasnije i Stamenkovića koji je čuvao mrežu Mladosti.