Grizmanov šou u predgrađu Madrida, Atletiko overio Ligu šampiona, Berenger kao Piksi!

Sportske.net pre 27 dana  |  Sportske.net

Aletiko Madrid ostvario je trijumf u gostima Hetafeu rezultatom 3:0 i tako i matematički obezbedio plasman u Ligu šampiona naredne sezone.

Utakmicu u predgrađu Madrida obeležila je fantastična partija Antoana Grizmana koji je sa tri gola pomogao "jorgandžijama" da overe plasman u Ligu šampiona. Francuz je "otvorio račun" u 27. minutu kada je posle lepog dodavanja De Pola, primirio loptu i poslao je u mrežu pored Sorije. Atletiko je na odmor otišao sa dva gola prednosti pošto je Grizman posle dodavanja Lina pogodio u 42. minutu meča. Konačan rezultat francuski fudbaler postavio je u 51. minutu posle