Bandović nakon remija u Kragujevcu: Borbena utakmica, ali već se okrećemo finalu Kupa Srbije

Radio 021 pre 15 dana  |  021.rs

Trener Vojvodine Božidar Bandović ocenio je utakmicu sa Radničkom 1923 na stadionu "Čika Dača" veoma borbenom.

Fudbaleri Vojvodine remizirali su u gostima sa Radničkim 1923 rezultatom 0:0, te tako nastavili borbu za plasman u Evropu do poslednjeg kola. Bandović kaže da je ova utakmica imala veliki intenzitet, sa dobrom tranzicijom. "Dobro smo ušli u utakmicu, u prvih 20 minuta, imali smo šansu preko Zukića, a potom smo imali problema do odlaska na odmor po bokovima, kod tih drugih lopti gde se nismo dobro postavljali. U drugo poluvreme smo ušli bolje, imali smo tu šansu