„Genocidni Džo“ prokockao svoju šansu: MMA borac prognozira pobedu Trampa na izborima u SAD
Sputnik 29.05.2024
![„Genocidni Džo“ prokockao svoju šansu: MMA borac prognozira pobedu Trampa na izborima u SAD](https://nstatic.net/677/36736677wswjlz.jpg)
Aktuelni predsednik SAD Džozef Bajden zbog podrške Izraelu i genocida u Gazi sam je prokockao svoju šansu da bude izabran za drugi mandat – zbog toga će na predsedničkim izborima pobediti Donald Tramp, izjavio je MMA borac Džef Monson, koji je dobio rusko državljanstvo.
Kako je objasnio, na prošlim izborima za Bajdena su glasali uglavnom mladi ljudi jer je obećavao reforme, a sada ga njegova grupa za podršku zove „Genocidni Džo“. Po rečima Monsona, iako on nije pristalica Trampa, sviđa mu se njegov odnos prema Rusiji, jer je ne gleda kao prijatelja ili neprijatelja, nego kao poslovnog partnera. Takođe, Tramp ne želi nastavak sukoba u Ukrajini, ocenio je borac. Monson je takođe objasnio da je odustao od američkog državljanstva jer