Prve reči piksija posle poraza od Engleske! "Nema čega da se stidimo, ova ekipa može mnogo i to ćemo pokazati u sledećoj utakmici"

Kurir pre 9 dana
Prve reči piksija posle poraza od Engleske! "Nema čega da se stidimo, ova ekipa može mnogo i to ćemo pokazati u sledećoj…

Fudbaleri Srbije poraženi su od Engleske rezultatom 0:1 u utakmici 1. kola grupe C na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj.

Nakon utakmice, utiske je sumirao selektor reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi. - Isfrustriranost postoji kada izgubite. To nije bio plan, plan je bio da pobedimo večeras. Odigrali smo hrabro, delovali smo moćno na terenu. Nismo se uplašili od Engleza, osim tih početnih 15 minuta, ali svesno smo im dali loptu. Mislim da su promene u drugom poluvremenu doprinele da dobijemo mirnoću, staloženost... Treba da budemo ponosni na ono što smo prikazali, osim