Strašna nemačka u osmini finala evropskog prvenstva: Panceri srušili i Mađarsku i prvi izborili plasman u nokaut fazu na euru!

Kurir pre 7 dana
Strašna nemačka u osmini finala evropskog prvenstva: Panceri srušili i Mađarsku i prvi izborili plasman u nokaut fazu na…

Fudbaleri Nemačke savladali su Mađarsku rezultatom 2:0 u utakmici 2. kola grupe A na Evropskom prvenstvu.

Nemačka je ovom pobedom izborila plasman u osminu finala sa 6 bodova, kao prva ekipa koja je to uspela. Mađarska je upisala i drugi poraz i jedina šansa za plasman dalje joj je da pobedi Škotsku u poslednjem kolu pa prođe kao jedna od četiri najbolje trećeplasirane ekipe. Gledali smo odličan meč u Štutgartu i obostrano napadački fudbal. Nemci su poveli golom Musijale u 22. minutu nakon što se Gundogan možda i uz faul izborio za loptu. Mađari su u prvom poluvremenu