"E, SAD će biti za******!" Dao gol za Hrvatsku na rođendan, pa ovako doživeo šok protiv Albanije

Večernje novosti pre 7 dana

Fudbalska reprezentacija Albanije priredila je iznenađenje i u sudijskoj nadoknadi vremena šokirala velikog favorita na EURO 2024, Hrvatsku, a posle meča u Hamburgu na zanimljiv način je utiske sumirao strelac jednog od golova za "vatrene", Andrej Kramarić.

FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, u meču koji je obilovao antisrpskom histerijom, i od strane hrvatskih i od strane albanskih navijača, gol u 95. minutu (i to od strane momka koji je prethodno postigao autogol), postavio je konačnih 2:2. Kramarić, strelac za Hrvate na 33. rođendan, ovako je govorio za medije iz svoje zemlje: - Mnogo bih bio srećniji da su bila sva tri boda. U drugom poluvremenu bili smo baš bolja ekipa, žao mi je što nismo dali treći gol i rešili