Fudbaler slovenije vređao Srbe: "Vidite koliko im znači gol u 95. minutu protiv male Slovenije"

Večernje novosti pre 9 dana

Fudbaleri Srbije odigrali su nerešeno sa Slovenijom rezultatom 1:1 u Minhenu, u okviru drugog kola grupe C Evropskog prvenstva, a potom se desila jedna da li zlonamerna, ili nesmotrena izjava slovenačkog reprezentativca koji je bio među najboljima na terenu.

FOTO: Tanjug/AP Slovenački vezista Timi Elšnik prokomentarisao je meč sa Srbijom kao i radovanje igrača i navijača nakon gola u nadoknadi drugog poluvremena. - Faktički zadnja sekunda, sudija je posle toga svirao kraj. Zadnja sekunda, ali to je fudbal. Bilo je situacija na ovom turniru, Šeškova stativa protiv Danske, moja danas... Kao da osećamo da sve ide protiv nas. Borimo se na terenu, spremni smo za velike stvari, ne predajemo se. Igramo sa najvećim favoritima