Prokletstvo romela lukakua: Uspeo je nešto što nikom nije pošlo za rukom! (foto)

Hot sport pre 5 dana

Podatak koji nije baš za pohvalu Fudbaleri Belgije bili su bolji u utakmici drugog kola grupe E Evropskog prvenstva od reprezentacije Rumunije – 2:0 Golove za zasluženu pobedu Belgije postigli su Juri Tilemans u drugom minutu meča i Kevin De Brujne u 80. minutu.

Zanimljivo, Romelu Lukaku ni danas nije imao sreće, pošto mu je poništen pogodak u 64. minutu. Bio je ovo treći gol koji nije priznat Belgijancu, pošto je prethodno u porazu od Slovačke (1:0), Lukaku dva puta pogađa i dva puta mu gol nije bio priznat. Lukaku je na ovom EURO postigao više neregularnih golova nego bilo koji igrač regularnim na dosadašnjem EP. Lukaku has scored more disallowed goals (3) than any player has scored goals that counted in EURO 2024 😳