Atletski klub “Proleter” osvojio 5 medalja na Prvenstvu Srbije za mlađe juniore! Bravo! Kraljevo - Prvenstvo Srbije za mlađe juniore

Volim Zrenjanin pre 3 dana
Atletski klub “Proleter” osvojio 5 medalja na Prvenstvu Srbije za mlađe juniore! Bravo! Kraljevo - Prvenstvo Srbije za…

U subotu i nedelju u Kraljevu održano je Prvenstvo Srbije za mlađe juniore/ke.

Atletski klub “Proleter” je sa svojim atletičarima ostvario sjajne rezultate. Oni su na ovom takmičenju osvojili 5 medalja, od toga 2 zlatne i 3 bronzane. Ženska štafeta bila je odlična i osvojila 4 mesto. Na žalost nije nastupio Aleksa Bajin koji se oporavlja od povrede pada kada je polomio ruku.. Iz kluba su rekli da su veoma zadovoljni jer su ostvarili odlične rezultate i pokazali da su klub koji ozbiljno radi. Video: Trka Petre Dimitrijević 400 m prepone