Uspeh srpskih juniora na Evropskom prvenstvu u boksu Devet bronzi, Pantelićeva obezbedila srebro

Dnevnik pre 2 dana  |  Dnevnik.rs

Najbolji srpski juniori nastavljaju da idu stazom uspeha, koju su pretho trasirali seniori na EP u boksu kada su osvojili 20 medalja.

Na Evropskom prvenstvu za juniore, koje se do 30. juna održava u Sarajevu, na kome se nadmetaće 375 takmičara iz 28 zemalja, a naši bokseri i bokserske osvojili su deset medalja. Naime, već su osvojili devet bronzanih medalja, posle poraza u polufinalima, dok se boja 10-og odličja Inđijke Milice Pantelić (60kg, Šešo) još ne zna pošto joj sledi finalna borba. Srebro je obezbedila, nadamo se da će Milica smoći snage i stići do zlata. Pored Pantelićeve još troje