Makazice za spas Engleske u 95. Minutu! Zašto Belingem košta 180 miliona evra? Pogledajte ovu golčinu!

Mondo pre 1 dan  |  Mladen Šolak

Engleska je bila na konopcima, sudija je brojao do deset, a onda je eksplodirao napadač Real Madrida!

Engleska je bila na konopcima, sudija je brojao do deset, a onda je eksplodirao napadač Real Madrida! Engleska je izbegla poraz od Slovačke u pretposlednjem minutu! Džud Belingem je makazicama u četvrtom od pet minuta nadoknade vremena postavio na semaforu rezultat 1:1 i sačuvao svoju reprezentaciju na turniru i u osmini finala. Kada se činilo da je sve gotovo i da poslednja nada "Gordog Albiona" umire, zvezda Real Madrida je bila na pravom mestu, skočila i