Šta uradi, crni benjamine! Šeško promašio nemoguće! Da li će ovo koštati Sloveniju prolaska u četvrtfinale!?

Kurir pre 2 dana

Fudbaleri Portugala i Slovenije igraju meč osmine finala Evropskog prvenstva, a posle 90 minuta rezultat je bio 0:0.

Gledamo nestvarnu utakmicu, Jan Oblak je spustio rampu na gol, a Kristijano Ronaldo je promašio penal! Šta reći za ono što je uradio Benjamin Šeško. Napadač Slovenije je izašao sam ispred gola Portugala u 114. minutu, a promašio je neverovatno. Pogledajte: Thank God Arsenal didn’t buy this Sesko because how do you miss this 1v1? 🤯🤯🤯🤯 #EURO2024 #PORSVN pic.twitter.com/TJ0qBLIXz7 — Ibukun Aluko (@IbkSports) July 1, 2024 Kurir sport BONUS VIDEO: 00:17 Piksi bacio