Zvezdini dečaci položili ispit, sjajna predstava u Sankt Peterburgu i pobeda nad Sočijem!

Sportske.net pre 3 dana  |  Sportske.net

Pobeda Crvene zvezde na startu Kupa prijateljstva protiv Sočija, bilo je 2:0 uz odličnu igru mladih igrača crveno-belih.

Aktuelni šampion Srbije je bio daleko ozbiljniji i opasniji protivnik i slavio je golovima Endiaja i Lazara Jovanovića u prvom poluvremenu. Već u 3. minutu Crvena zvezda je pripretila, Šerif je izbegao ofsajd i prošao po levoj strani, ali je šutirao slabo, pa je golman Sočija Dektev dobro reagovao. Na drugoj strani je Soči imao terensku inicijativu u prvih pola sata, Kramarić je imao solidnu šansu, lopta je čak i okrznula stativu posle njegovog udarca. Beležimo