Nestvarno polufinale EURO 2024: Španija nakon velikog preokreta eliminisala Francusku, a jedan igrač ispisao istoriju (foto/video)

Večernje novosti 09.07.2024
Nestvarno polufinale EURO 2024: Španija nakon velikog preokreta eliminisala Francusku, a jedan igrač ispisao istoriju…

FUDBALERI Španije prvi su finalisti Evropskog prvenstva, pošto su pobedili Francusku sa 2:1 u utakmici koja se odigrala u Minhenu.

FOTO: Tanjug/AP Ovaj meč će dugo pamtiti čudo od deteta Lamin Jamal koji je ispisao istoriju EURO 2024! On je postao najmlađi strelac u polufinalima kontinentalnih takmičenja. Publika koja je došla na "Alijanc Arenu", ali i ona kraj malih ekrana mogla je da uživa u fantastičnoj utakmici, posebno u prvom poluvremenu u kom su viđena sva tri pogotka. Bilo je dovoljno svega devet minuta da se mreža zatrese. Uradio je to napadač "trikolora", Randal Kolo Muani. Kilijan