(Uživo) Ajaks pobedio Vojvodinu sa 1:0 u finišu meča na "krojf areni" u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope (foto i video)

Dnevnik 25.07.2024  |  Dnevnik.rs
(Uživo) Ajaks pobedio Vojvodinu sa 1:0 u finišu meča na "krojf areni" u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope (foto i…

Fudbaleri Ajaksa pobedili su Vojvodinu sa 1:0 u prvom meču drugog kola kvalifikacija za plasman u Ligu Evrope.

Kraj utakmice. 90. minut: Igra se nadoknada od pet minuta. 86. minut: Ajaks je konačno uspeo da dođe do vođstva. Strelac je Van den Bomen. Nisu izdržali Novosađani... Centrirao je Goc, a holandski rezervista odlično skočio i doeno prednost domaćima. 83. minut: Kreću sada igrači Ajaksa po pobedu, napadaju iz svih oružja, sa svih strana, ali odbrana Vojvodine i dalje odlično organizovana, nema prolaza ni nakon pokušaja Forbsa da ubaci loptu na peterac. 72. minut: