Fudbal Prva liga: Derbi južne pruge bez pobednika, Leskovčanima i Surduličanima po jedan bod

Jug press 12.08.2024

LESKOVAC GFK Dubočica iz Leskovca i surdulički Radnik u drugom kolu Prve lige igrali su nerešeno 1.1, poluvreme 0:1.

Gosti iz Surdulice su poveli golom Pavlova u 37. minutu, ali su Leskovčani u nastavku ovog zanimljivog i dinamičnog susreta uspeli da izjednače pogotkom Petrovića u 71. minutu, što je bio konačan ishod derbija južne pruge pred oko 500 gledalaca na stadionu Dubočice. U obostrano opreznoj igri koja se uglavnom odvijala na sredini terena, nije bilo mnogo prilika za golove, za Dubočicu šanse nisu realizovali Petrović i Ilić, a za Radnik Ukrajinac Pavlov u dva navrata,