Он је масовном убици из Дубоне био "учитељ": Ево ко је друг коме је Урош Блажић послао поруку 6 минута пре масакра: "Хтели смо да печемо прасе, ја сам га убио пиштољем" (фото)
Блиц 22.08.2024

Виктор Ђорђевић, који се раније звао Никола, бивши је ријалити учесник и дечко познате певачице, а сада се нашао у центру пажње пошто га је окривљени масовни убица Урош Блажић (22) из Дубоне код Младеновца, споменуо у суду износећи своју одбрану.
Наиме, покушавајући да срамно опоравда оно што је 4. маја 2023. године урадио у селима Дубона и Мало Орашје крај Смедерева када је хицима из "калашњикова" убио деветоро и ранио 12 људи, окривљени Блажић је изјавио "да масакр има свој узрок, као и да му је претходила свађа на Воцапу са Виктором Ђорђевићем и једном девојком". - Хтео бих да додам да је те вечери дошло до Воцап преписке са Виктором Ђорђевићем и том девојком, то је била каписла да се све ово издешава












