Milan i Lacio se okliznuli u gostima: Parma i Udineze osvojili tri boda kod kuće

Kurir pre 27 dana

Fudbaleri Parme pobedili su na svom terenu Milan 2:1, u utakmici drugog kola Serije A.

Parma je povela golom Denisa Mana u drugom minutu, a izjednačio je Kristijan Pulišić u 66. minutu. Pobedu Parmi doneo je Mateo Kančeljeri u 77. minutu. Parma je druga na tabeli sa četiri boda, a Milan je posle dva kola i dalje bez pobede i zauzima 16. mesto sa jednim bodom. U trećem kolu Parma će igrati na gostujućem terenu protiv Napolija, a Milan će u Rimu igrati protiv Lacija. Fudbaleri Udinezea pobedili su na svom terenu Lacio 2:1. Udineze je poveo golom koji