Kajakaši Begeja po prvi put u istoriji kluba ekipni prvaci Srbije u pionirskoj konkurenciji

Zrenjaninski pre 11 dana

Ekipno i pojedinačno prvenstvo Srbije u kajaku i kanuu na mirnim vodama održano je od 31. avgusta do 3. septembra na Adi Ciganliji u Beogradu.

Kajakaši Begeja iz Zrenjanina ostvarili su sjajne rezultate i prvi put u istoriji kluba osvojili titulu ekipnog prvaka Srbije u pionirskoj konkurenciji. U kadetskoj konkurenciji ekipno su zauzeli četvrto mesto, dok su u ukupnom plasmanu biti petoplasirani. Kajak klub Begej na prvenstvu Srbije je nastupio sa 26 takmičara u svim kategorijama. Oni su osvojili rekordnih 13 medalja u svim kategorijama – četiri zlatne, jednu srebrnu i osam bronzanih. Zlatne medalje