Fap „gazi“ redom – pobedom u Zablaću sačuvao lidersku poziciju u Srpskoj ligi Zapad

PP media pre 8 dana

Priboj/Čačak – Fudbaleri FAP-a iz Priboja su na gostovanju u Zablaću pobedili domaći Omladinac sa 2:1 i izbili na čelo tabele Srpske lige Zapad.

Utakmica u okolini Čačka bila je veoma uzbudljiva, a rešena je golom “kamiondžija” u dubokoj nadoknadi. Fap se nakon četiri odigrana kola nalazi na liderskoj poziciji sa 10 osvojenih bodova. Ilustracija “Kamiondžije” su u predgrađu Čačka povele golom iskusnog Milana Bojovića iz penala, u finišu prvog poluvremena. Domaći su izjednačili početkom drugog dela meča pogotkom Igora Savića, da bi Ognjen Todorović pravim evrogolom u 96. minutu doneo neopisivo slavlje igrača