Dejan Joveljić dvostruki strelac za Galaksi protiv Los Anđelesa: Začetnik je preokreta od 0:2 do 4:2

Euronews pre 3 dana  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su u Karsonu ekipu Los Anđelesa rezultatom 4:2 u meču MLS, a dva gola za pobednički tim postigao je povremeni srpski reprezentativac Dejan Joveljić.

On se u liszu strelaca upisao u 53. i 67. minutu nakon što je njegov tim odigrao zaista slabo prvo poluvrme i dozvolio rivalu da stekne prednost od 2:0. Joveljić je bio starter u ekipi LA Galaksija, a zamenjen je u 78. minutu i u tom trenutku je dožiceo ovacije od domaćih navijača. Srpski fudbaler je u dosadašnjem delu sezone u MLS ligi postigao 14 golova, a LA Galaksi se nalazi na prvom mestu na tabeli Zapadne konferencije MLS lige sa 55 bodova, dok je Los Anđeles