Veličković u finišu sprečio Vošinu bruku na povratničkom debiju Nenada Lalatovića!

Sportske.net pre 1 dan  |  Sportske.net

Fudbaleri Vojvodine remizirali su u gostima sa Jedinstvom sa Uba rezultatom 1:1 na povratničkom debiju Nenada Lalatovića.

Domaći su poveli golom Jevtića, a Voša je do boda stigla preko Veličkovića u 84. minutu. Nenad Lalatović je odlučio da malo promeša početni sastav, pa su tako šansu od prvog minuta dobili Lazar Nikolić i Stefan Đorđević umesto standardnog bekovskog para - Butean - Lukas Baros. Iako je Vojvodina imala posed lopte i inicijativu, teško je dolazila do pravih prilika. Domaći su poveli u 28. minutu, iz prvog i jedinog udarca ka golu u prvom poluvremenu. Jevtić je primio