Sedam golova u lokalnom derbiju Srpske lige Zapad: Polet preokretom u poslednjim minutima do pobede protiv Omladinca

Morava info pre 6 sati  |  Morava info

ČAČAK – U lokalnom derbiju Poleta i Omladinca u okviru 11. kola Srpske lige Zapad slavila je ekipa iz Ljubića rezultatom 4:3.

Sjajna utakmica viđena je danas na pomoćnom terenu Gradskog stadiona u Čačku, fudbal je pružio sve ono zbog čega ga mnogi smatraju najvažnijom sporednom stvari na svetu. Dobra igra, intenzitet, preokreti, lepi golovi, sve to je viđeno u ovom meču za fudbalske sladokusce. Poveo je Polet u 27. minutu golom Majstorovića i to je bio rezultat prvog poluvremena. A onda, u drugih 45 minuta još šest golova. Najpre su gosti iz Zabalaća preokrenuli pogocima Petrovića i